logotyp

Rekonstrukce balkónů

Dne 14.10. přišla do emailové schránky našeho společenství třetí cenová nabídka na rekonstrukci balkónů. Od schůze, kde si vlastníci odhlasovli provedení rekonstrukce balkónů uběhlo několik měsíců, během kterých jsme sháněli cenové nabídky alespoň třech firem.
Nyní můžeme jednotlivé nabídky připravit pro vlastníky a na mimořádné schůzi domluvit další kroky.  Bohužel budeme muset hlavně domluvit financování, jelikož Fond oprav disponuje cca 2 000 000,- Kč a cenové nabídky začínají na 6 000 000,- Kč. Je to patrně dáno dnešními cenami materiálů, které za poslední dva roky vystoupaly až dvojnásobně od let minulých.

Po zpracování nabídek domluvíme salónek ve Startu, kam bychom se mohli vejít. Nepředpokládám, že by schůze trvala dlouho, ale je to blízko. Po zkušenostech z minulých schůzí se nás sejde do 70, což by se do salónku mohlo vejít. Jelikož nebudeme platit nájem, mohli bychom zaplatit malé občerstvení.

I když máme cenové nabídky třech firem, nejde brát cenu uvedenou jako konečnou, jelikož se ceny materiálů stále pohybují a žádná firma dnes nedá nabídku s udržením ceny déle jak měsíc, v lepším případě.


Zpět na hlavní výpis

Domů

Created by © 2021 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign