logotyp

Shromáždění společenství vlastníků jednotek 2022

Na schůzi Výboru SVJ v pátek 29.4.2022 byl domluven předběžný termín výročního Shromáždění SVJ na čtvrtek 19.5.2022. Platnost termínu se odvíjela od zajištění vhodného prostoru ke konání schůze. Vzhledem ke každoročnímu problému se zajíštěním místa schůze, se Výbor rozhodl pro uskutečnění schůze na stejním místě jako lini na podzim. Tedy kavárna Felicie v DK Mladá Boleslav. V úterý 3.5.2022 byl termín domluven s provozním restauurace a můžeme tedy spustit přípravy  a korespondenci s vlastníky.

Dnes (4.5.2022) bude pozvánka vyvěšena zde na webu společenství, rozeslána všem vlastníkům s emailovými schránkami a během dne vyvěšena na nástěnkách v domě. Vlastníkům bez emailových schránek bude vhozena do schránky poštovní.

Běhen týdne budou rozeslány podklady k nastudování, abychom se nemuseli na nadcházející schůzi zdržovat s jednotlivými detaily.

Vzhledem k tomu, že je místo konání vzdáleno od našeho SVJ, bude pro zájemce možné domluvit dopravu na schůzi a následně i z ní.Zpět na hlavní výpis

Domů

Created by © 2021 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign