logotyp

Dokončení instalace tepelných čerpadel I.

Po úspěšné instalaci elektroměrů pro jednotlivá tepelná čerpadla, můžeme přistoupit k dopojení rozvodů tepla na stoupačky k radiátorům. V pondělí 18.9.2023 přijela firma zkontorlovat zásoby materiálu, které nám tu zanechala při instalaci ležatých rozvodů.

Předběžný termín zahájení prací je v pondělí 25.9.2023, kde bychom chtěli začít vchodem 972 a pokračovat směrem k 976.

Pro dokončení prací je potřeba rozbalit stávající vedení nad uzávěry stoupaček a 100 cm za zdí, kudy potrubí prochází ke stoupačkám. Znamená to tedy, že vlastníci krajních sklepů u dveří, kudy prochází potrubí, musí zpřístupnit a vyklidit sklepní kóji. Týká se to tedy 15 sklepních kójí, jejichž majitelé budou vyzváni k vyklizení a zpřístupnění do soboty 23.9.2023.

Po napojení stoupaček na nové rozvody a připojení k tepelným čerpadlům proběhne napuštění a tlaková zkouška. Poté budou všechny stoupačky odvzdušněné, aby systém pracoval ve všech bytech řádně.
Posledním bodem, který musíme udělat je přenastavení ventilů u jednotlivých radiátorů tak, jak nám to vyprojektovala projektantka, abychom zajistili správné hydraulické vyvážení soustavy.


Zpět na hlavní výpis

Domů

Created by © 2021 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign