logotyp

Provoz tepelných čerpadel_03

Neustále se snažíme rozpohybovat ohřev vody v domě ku spokojenosti všech obyvatel, takže jakákoli informace o problémech na výtoku v bytě bude přínosem. Jelikož informace poskytují převážně vlastníci z nejvzdálenější části potrubí, není vyloučeno, že problém s dodávku teplé vody budou mít i obyvatelé v těsné blízkosti výtoku teplé vody z tepelných čerpadel. 

Abychom dostali dostatek teplé vody do vchodu 972, přiškrtili jsme zpátečky ve vchodech 973 a 974, čímž jsme hlavní proud svedli do nejdelší větvě ohřívané vody. V průběhu dubna budou zpátečky ve vchodech 973 a 974 osazeny průtokoměry, které se nastaví přesněji a budeme mít přehled při přiškrcení zpáteček.
S firmou Acond je domluvené větší čerpadlo cirkulace, aby teplá voda dostatečně cirkulovala celým systémem. Také proběhlo přenastavení teploty nádoby, ze které teče voda do domu z 50°C na 52°C.

Pokud některého z obyvatel trápí nestabilita přísunu teplé vody, nechť informuje Výbor SVJ. Bez zpětné vazby od obyvatel není možné nastavit celý systém.

Zpět na hlavní výpis

Domů

Created by © 2021 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign